Jesteśmy po to byś widział lepiej!!!

Opticus

Zakład Optyczny OPTICUS

znajdujący się w Rzeszowie przy ulicy Baldachówka 3, istnieje od 1990 roku.

Od początku działalności oprócz wszelkiego rodzaju usług optycznych, zakład dysponuje gabinetem okulistycznym, w którym można przeprowadzić między innymi:

  • komputerowe badanie wzroku
  • badanie pod kątem doboru miękkich soczewek kontaktowych
  • bezdotykowe badanie ciśnienia śródgałkowego i inne

To właśnie tutaj, dzięki współpracy z firmą Visione i Barnes Hind, po raz pierwszy w województwie podkarpackim zostały zaaplikowane soczewki kontaktowe. Były to soczewki Permaflex UV zastąpione później przez soczewki Dura Soft 2 i Dura Soft 3. Najpopularniejsze, preferowane obecnie przez specjalistów – i aplikowane przez nas – są soczewki systematycznej wymiany. Kilkutysięczne grono ich użytkowników stale się powiększa (soczewki firmy CooperVision, Johnson&Johnson, Alcon, Bausch&Lomb).

Podobnie jak w przypadku doboru soczewek kontaktowych, bardzo ważne jest zaproponowanie klientowi odpowiedniego rodzaju soczewek okularowych. Możliwości są obecnie niemal nieograniczone.

Zapewnia to postęp w obróbce soczewek okularowych i wieloletnia współpraca z takimi ich producentami jak np. JZOSZAJNA, ESSILORHOYAJAI KUDO.

Poznaj nasz zespół

mgr Kinga Bochenek

mgr Małgorzata Pukała

mgr Joanna Bryła

Specjalność zakładu

Nowoczesne soczewki progresywne o szerokim polu widzenia.
Wyraźne i płynne widzenie w obszarze dali i bliży.

Nasz salon

to miejsce, gdzie znajdziesz idealne oprawy do okularów i skorzystasz z kompleksowej usługi doboru szkieł oraz wykonasz badania okulistyczne przeprowadzane przez lekarza okulistę.